800
۰

وسواس عجیب گلاره عباسی برای حضور در «دورهمی»/ بازیگری که از گربه می‌ترسد، از سوسک و مارمولک نه!

شب گذشته مهران مدیری در «دورهمی» میزبان گلاره عباسی بود.
وسواس عجیب گلاره عباسی برای حضور در «دورهمی»/ بازیگری که از گربه می‌ترسد، از سوسک و مارمولک نه!
به گزارش شستون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شب گذشته مهران مدیری در «دورهمی»، میزبان گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون و مدیر سوینا (سینمای ویژه نابینایان) بود.
این هنرمند چهار سال پیش نیز در برنامه دورهمی حضور پیدا کرده بود. مدیری درباره دلیل دعوت دوباره از این هنرمند برای حضور در برنامه گفت: امروز بیشتر به دلیل فعالیت شما در سوینا (سینمای ویژه نابینایان) دعوتتان کردیم که الحق کار بزرگ و ارزشمندی است.
عباسی در ادامه، درباره شروع فعالیت خود در سوینا گفت: کاری را با دوستان هنرمند در عرصه دوبله شروع کردیم و آن این بود که قصه‌های شاهنامه را برای بچه‌ها با نیاز‌های متفاوت بخوانیم؛ اما متاسفانه این پروژه ناموفق بود چراکه از جامعه مخاطب خودمان شناخت نداشتیم.
وی افزود: تا اینکه یکی از دوستان نابینایم با من تماس گرفت و قرار شد اجرای رادیویی با آن‌ها داشته باشم. در همین ارتباط بود که از آن‌ها پرسیدم چگونه فیلم می‌بینند؛ به من گفتند که سینما می‌روند و یک نفر فیلم را برایشان توضیح می‌دهد. بعد از این صحبت بود که تصمیم گرفتیم برای یک جمع کوچک دوستانه نابینا، فیلم اجاره نشین ها را پرده خوانی کنیم. تجربه جالبی که با بررسی‌ بیشتر امکانی را در دنیا برای سینما رفتن و فیلم دیدن نابینایان فراهم کرد.
مدیری در ادامه، درباره وسواس بودن گلاره عباسی اظهار کرد: کلاً یک ربع در پشت صحنه بودند و تا الان ۳۲ دستکش استفاده کرده اند. کل پشت صحنه را الکل زدند و چای و میوه هم نخوردند. الان هم به سختی با من صحبت می‌کنند و می‌ترسند!
گلاره عباسی هم با خنده گفت: الان بیشتر مشکل من صندلی است؛ می‌توانم راحت بنشینم؟ و مدیری پاسخ داد: اصلا نگران نباش. این صندلی را عنبرنسارا زدیم.
با وجود اینکه عباسی برای دومین بار به دورهمی آمده بود، مدیری باز درباره ازدواج او سوال کرد و عباسی هم گفت: من دفعه قبل همه «چی شد‌ها» را توضیح دادم. من و همسرم سال‌ها قبل با هم آشنا شدیم و خانم مرضیه برومند باعث آشنایی ما شدند.
بازیگر فیلم سینمایی «نفس» درباره شروع فعالیت هنری خود هم گفت: من در حوزه هنری کلاس بازیگری می‌رفتم و در کلاس‌های بازیگری آقای تارخ شرکت کردم. حضور در «در چشم باد» آقای جوزانی اولین کار جدی من بود.
عباسی در برنامه قبلی از سابقه بد خود در رانندگی و تصادف با مهران مدیری گفته بود. او در همین ارتباط در برنامه شب قبل «دورهمی» گفت: من بعضی از علائم رانندگی را نمی‌دانم؛ به خاطر همین تا جایی که دانش رانندگی دارم، حس می‌کنم خلافی در هنگام رانندگی انجام نمی‌دهم (خنده)
عباسی درباره ترس خود از گربه هم گفت: حیوانات را خیلی دوست دارم، اما از گربه ترس زیادی دارم. از سوسک و مارمولک نمی‌ترسم اما از گربه چرا. این موضوع به کودکی من برمی‌گردد که گربه نگه می‌داشتم ولی اتفاقاتی افتاد که این ترس در من ماند.
در پایان مهران مدیری اعلام کرد که این آخرین برنامه سال ۹۸ بود و برنامه دورهمی در نوروز ساعت۲۳ پخش می‌شود.
گزارش از الهام قبادی
انتهای پیام/
شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۷
کد مطلب: 17571
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *