800
۰
ساعاتی قبل انجام شد؛

قدر دانی فرمانده سپاه از فرماندار سراوان

احمد مالدار ضمن دیدار با فرماندار سراوان، از زحمات وی در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا قدر دانی کرد.
قدر دانی فرمانده سپاه از فرماندار سراوان

 به گزارش شستون، احمد مالدار فرمانده سپاه شهرستان سراوان به همراه جمعی از کارکنان این نهاد انقلابی ظهر امروز سه شنبه 27 اسفند ماه با علی رضا شهرکی دیدار و از با اهدای گل از زحمات وی در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا قدر دانی کرد.
وی در حاشیه این دیدار گفت: پاسداران و بسیجیان شهرستان سراوان به عنوان جهادگران سلامت آمادگی هر گونه ارائه خدمات به حوزه سلامت و شهروندان را دارند.

فرمانده سپاه شهرستان سراوان ادامه داد: در روزهای گذشته گروه های جهادی سپاه شهرستان سراوان اقدام به ضد عفونی و گندزدایی اماکن عمومی و نقاط پرترد شهرستان کرده اند.
مالدار ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده و کنترل مدیریت بحران توسط فرماندار،  افزود: از آنجایی که شیوع و سرایت ویروس کرونا به دیگران بسیار بالا است، در شهرستان سراوان اقدامات مناسبی از سوی ستاد بحران مبارزه با کرونا  انجام شده است.
وی با بیان اینکه سپاه همواره در تمامی بحران ها و حوادث یار و یاور مردم در جامعه بوده است، خاطر نشان کرد:  سپاه شهرستان سراوان تمامی امکانات خود را اعم از ارائه خدمات آموزشی، اطلاع رسانی و تنظیف سطوح تا نابودی کرونا ویروس به کار گرفته است.

 انتهای پیام/
سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۲
کد مطلب: 17606
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *