800
۱
با هدف القای روحیه به مدافعان سلامت انجام شد؛

قدر دانی فرمانده سپاه سراوان از مدیر شبکه بهداشت و کادر درمان شهرستان

احمد مالدار فرمانده سپاه شهرستان سراوان به همراه جمعی از کارکنان این نهاد، با حضور در شبکه بهداشت و درمان از زحمات مدیر شبکه بهداشت و درمان و همچنین کادر درمان در راستای پیشگیری از ویروس کرونا با اهدای دسته گل قدر دانی کرد.
قدر دانی فرمانده سپاه سراوان از مدیر شبکه بهداشت و کادر درمان شهرستان
به گزارش شستون، احمد مالدار فرمانده سپاه شهرستان سراوان به همراه جمعی از کارکنان این نهاد، با حضور در شبکه بهداشت و درمان از زحمات مدیر شبکه بهداشت و درمان و همچنین کادر درمان در راستای پیشگیری از ویروس کرونا با اهدای دسته گل قدر دانی کرد. 

وی افزود: تلاش ها و زحمات شبانه روزی  کادر بهداشت و درمان شهرستان سراوان در بخش کرونا بر هیچ کس پوشیده نیست. 

وی افزود: سپاه شهرستان سراوان با تمام وجود و امکانات در کنار مدافعان سلامت به صورت جهادی حضور خواهد داشت و از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد. 

 فرمانده سپاه شهرستان سراوان گفت: از ظرفیت پایگاه های بسیج برای مه پاشی و ضد عفونی کردن اماکن عمومی و نقاط پر تردد شهر‌ استفاده شده است. 

قره بیگلو مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سراوان نیز ضمن قدر دانی از تلاش های سپاه شهرستان سراوان در اقدامات آگاهی بخشی، اطلاع رسانی و خدمات رسانی در پیشگیری از ویروس کرونا، گفت: مقابله با ویروس کرونا یک تلاش و همت همه جانبه می طلبد، ورود نیروهای مسلح به فرمان مقام معظم رهبری در این راستا بسیار موثر بوده است. 

 وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، یک بخش جداگانه برای بیماران حاد تنفسی در نظر گرفته شده که بیماران مشکوک به کرونا ویروس در آن بستری می شوند. 

 
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۱
کد مطلب: 17625
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *