در راستای عملیات دفاع بیولوژیکی سپاه؛

روزنه امید میان شهروندان سراوانی ایجاد شد/ راه اندازی دو کارگاه تولیدی ماسک توسط سپاه در سراوان

18 فروردين 1399 ساعت 14:00

دو کارگاه تولید ماسک توسط سپاه شهرستان سراوان در هفته جاری راه اندازی شد.


 به گزارش شستون، پس از شیوع ویروس کرونا در کشور، تهیه ماسک و دستکش علاوه بر اینکه نگرانی هایی را به وجود آورده بود، قیمت بالای این کالا نیز به یک معضل تبدیل شده بود.

 در همین راستا طی پیگیری های انجام شده از سوی سپاه شهرستان سراوانَ، در این شهر دو کارگاه تولید ماسک در هفته جاری راه اندازی شد.

 احمد مالدار فرمانده سپاه شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: دو کارگاه تولید ماسک با همکاری اداره فنی و حرفه ای شهرستان، کانون فرهنگی، اجتماعی بانوان فرمانداری سراوان و قرارگاه پدافند زیست محیطی سپاه شهرستان راه اندازی شد.

 وی افزود: در این کارگاه از مربیان مجرب که دارای مهارت کافی در زمینه دوخت و دوز هستند، جهت آموزش به بانوان استفاده شده است.

 فرمانده سپاه شهرستان سراوان ادامه داد: بانوان بسیجی شهرستان در دو نوبت صبح و بعد ازظهر در حال دوخت ماسک در کارگاه های تولیدی شهرستان هستند.

 مالدار خاطر نشان کرد: تمهیدات و تدابیر لازم جهت تولید ماسک به صورت کاملا بهداشتی جهت توزیع میان شهروندان، مدافعان سلامت، پاکبانان و نیازمندان انجام شده است.

 وی یادآور شد: همچنین سپاه شهرستان سراوان در روز های اخیر اقدام به ضد عفونی و گند زدایی سطح شهر به کمک بسیجیان، توزیع بسته های غذایی و مواد بهداشتی و شوینده میان افراد نیازمند در سطح شهرستان کرده است.


انتهای پیام/


کد مطلب: 17747

آدرس مطلب: http://shastoon.ir/report/17747/روزنه-امید-میان-شهروندان-سراوانی-ایجاد-راه-اندازی-دو-کارگاه-تولیدی-ماسک-توسط-سپاه-سراوان

شستون
  http://shastoon.ir