800
۰

سپاه پاسداران پشتوانه‌ محکم و استوار انقلاب اسلامی است/ نیروهای بسیج و سپاه در هر شرایطی در کنار مردم حضور خواهند داشت

فرماندار مهرستان به مناسبت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، با فرمانده ناحیه بسیج مقاومت سپاه این شهرستان دیدار کرد.
سپاه پاسداران پشتوانه‌ محکم و استوار انقلاب اسلامی است/ نیروهای بسیج و سپاه در هر شرایطی در کنار مردم حضور خواهند داشت
به گزارش شستون؛ محمد رفیع دهواری فرماندار مهرستان به همراه اعضای شورای اداری با حضور در محل دفتر فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان سالروز تأسیس سپاه را به  نکویی، فرمانده سپاه مهرستان و پرسنل این نهاد تبریک گفت.

فرماندار مهرستان در این جلسه سپاه پاسداران را پشتوانه‌ای محکم و استوار انقلاب اسلامی با نیروهایی متعهد و ولایت مدار دانست که در صیانت از انقلاب اسلامی از هر نوع نفوذ و تهدیدی محافظت می‌کند.

وی افزود: مجموعه سپاه پاسداران حافظ امنیت و آرامش کشور در برهه‌های مختلف بوده‌اند و همان‌گونه که بنیانگذار جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) فرمودند: اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

فرماندار مهرستان بیان کرد: سپاه در حوزه سازندگی و محرومیت زدایی با ساخت منازل محرومین، مرمت و بازسازی مدارس، مساجد، حوزه‌های علمیه، راه سازی و جاده سازی عملکرد قابل قبولی دارد.

دهواری  در پایان از تعامل و همکاری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مهرستان با دستگاه‌های اجرایی و مردم شهرستان تقدیر و تشکر کرد.


نیروهای بسیج و سپاه در هر شرایطی در کنار مردم حضور خواهند داشت


حسین نکویی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان هم در این جلسه گفت: نیروهای بسیج و سپاه در هر شرایطی کنار مردم حضور خواهند داشت.

وی بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا برنامه‌ریزی‌های مختلف برای جلوگیری از گسترش این بیماری توسط بسیج سپاه صورت گرفت و جهت در اختیار گذاشتن تمامی امکانات، تجهیزات و نیروهای بسیجی برای مرحله دوم مقابله با ویروس کرونا اعلام آمادگی شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان گفت: توزیع بسته‌های غذایی و بهداشتی در بین نیازمندان در دو حوزه شهرهای مهرستان و آشار، ضدعفونی و گندزدایی اماکن پرتردد، مساجد، مدارس و معابر، راه اندازی کارگاه تولیدی ماسک، غربالگری و پایش سلامت شهروندان در مبادی خروجی و ورودی شهرستان توسط بسیجیان و با همکاری سایر ادارات از جمله اقدامات ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان در بحث مبارزه با کرونا بوده است.

نکویی خاطر نشان کرد: مجموعه سپاه و بسیج با تمام توان در کنار سایر مسئولین در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان مهرستان اعلام آمادگی دارد.

خبرنگار: مهران خاکی زائی

انتهای پیام/
چهارشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۱
کد مطلب: 18003
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *