800
۰
در سایه بی توجهی مسئولین رخ داد؛

گلایه شهروندان سراوانی از برخورد نامناسب رئیس شرکت نفت/ امام جمعه سراوان: مسئولین حق ندارند مردم را تحقیر کنند

امام جمعه سراوان گفت: کسی که در جمهوری اسلامی ایران مسئولیتی را بر عهده می گیرد حق بد رفتاری و تحقیر شهروندان را ندارد.
گلایه شهروندان سراوانی از برخورد نامناسب رئیس شرکت نفت/ امام جمعه سراوان: مسئولین حق ندارند مردم را تحقیر کنند


به گزارش شستون، گلایه و نارضایتی از مسئولین و کارکنان و نحوه مدیریت ناحیه نفت سراوان تمامی ندارد و این بار برخی از شهروندان از مسئولین این اداره نزد امام جمعه سراوان شکایت کردند.

در روزهای اخیر به بهانه های مختلف در نقاط مختلف شهرستان در نمایندگی های فروش نفت سفید جمعیت انبوهی از مردم مشاهده می شد.

مردم از اینکه در بحران کرونا برای ثبت اطلاعات کالابرگ و یا اصلاح اطلاعات مجبور به خروج از منزل شدند ابراز گلایه و خواستار رسیدگی متولیان امر شدند.

همچنین روز گذشته حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان در خطبه های نماز جمعه این هفته خود گفت: شهروندان بارها از رفتار ناپسند و زننده رئیس و کارکنان ناحیه نفت سراوان ابراز گلایه داشته اند.

وی افزود: بارها مشاهده شده که با بد رفتاری و بستن درب های ناحیه به شهروندان بی احترامی و توهین شده است که اصلا چنین رفتاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی قابل پذیرش نیست.

امام جمعه شهرستان سراوان ادامه داد: هیچ یک از مسئولین حق ندارند که مردم را تحقیر و یا اینکه با بدرفتاری با آنها برخورد کنند.

حجت الاسلام و المسلمین بامری خاطر نشان کرد: اگر توان مدیریت و پاسخگویی به مردم را ندارید، این پست و مقام را رها کنید تا افراد لایق و شایسته مدیریت را بر عهده بگیرند.

وی تصریح کرد: مسئولین استانی شرکت نفت که با سهل انگاری و عدم نظارت بر روی کارکنان و مسئولین منجر به نارضایتی شهروندان شده اند باید پاسخگو باشند.

امام جمعه سراوان گفت: این افراد در پیشگاه خداوند باید پاسخگوی خون شهدا و حق مردم باشند که با سهل انگاری و عدم مدیریت صحیح موجب رنجش شهروندان شده اند.
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۹
کد مطلب: 18805
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *