800
۰
شلاق فقر زیر سایه کرونا؛

عدم پرداخت حقوق؛ زندگی را برای کارگران سورانی سخت کرد/ تاخیر 4 ماهه در پرداخت حقوق کارکنان شهرداری

در حالی که کارگران شهرداری در شرایط شیوع کرونا بی هیچ ترسی برای پاکیزگی شهر تلاش میکنند که تاخیر 4 ماهه در پرداخت حقوق کارکنان شهرداری سوران زندگی برای این افراد زحمت کش را سخت کرده است.
عدم پرداخت حقوق؛ زندگی را برای کارگران سورانی سخت کرد/ تاخیر 4 ماهه در پرداخت حقوق کارکنان شهرداری
به گزارش شستون، برخی از کارگران شهرداری سوران از عدم پرداخت به موقع حقوق خود ابراز گلایه و خواستار پیگیری این موضوع از این پایگاه خبری شدند.


تأخیر 4ماهه در پرداخت کارکنان شهرداری شهرداری
یکی از کارگران شهرداری سوران در گفت و گو با شستون بیان کرد: بیش از چهار ماه است که از شهرداری حقوق دریافت نکرده است و دیگر توان خرید مایحتاج زندگی را ندارد.

وی افزود: همچنین عیدی امسال کارگران شهرداری و بیمه به مدت 6 ماه پرداخت نشده است.
 
این کارگر شهرداری اضافه کرد: کارگران قشر زحمت کش جامعه هستند که زندگی خود را با حقوق اندک سپری می کنند حال این حقوق اندک نیز به موقع  پرداخت نمی شود.

وی خاطر نشان کرد: با بالا رفتن قیمت کالاها و عدم پرداخت به موقع حق و حقومان، ادامه زندگی و تهیه مایحتاج زندگی برایمان دشوار شده است لذا از شهرداری انتظار می رود حقوق معوقه کارگران را پرداخت کند.


حقوق کارگران شهرداری آخر ماه پرداخت می شود

علی رضا کامکارودی شهردار سوران در گفت و گو با شستون بیان کرد: حقوق برخی از کارگران به مدت یک و نیم ماه است که به تعویق افتاده اما عدم پرداخت حقوق کارگران شهرداری به مدت چهار ماه کذب است.

 وی افزود: تعدادی از کارگران به صورت پیمانکاری برای شهرداری کار می کنند که پس از تجمیع شدن فعالیت آنها، حقوقشان پرداخت می شود.

 شهردار سوران گفت: حقوق معوقه کارگران پیمانکاری شهرداری نیز نهایت تا آخر این ماه پرداخت خواهد شد.

 کامکارودی خاطر نشان کرد: به هیچ عنوان عدم پرداخت حقوق کارگران شهرداری به مدت چهار و یا 6 ماه صحت ندارد و امکان دارد این موضوعات از سوی افراد مغرض مطرح شده باشد و یا اینکه افرادی که چنین موضوعی را بیان کرده اند کارگر شهرداری نباشند.

انتهای پیام/
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷
کد مطلب: 18883
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *