800
۰
باران همدلی؛

بسیج جامعه پزشکی سیستان وبلوچستان همچنان پای کار/ تا ریشه کنی کرونا در کنار کادر درمان هستیم

فاطمه کمیلی، جانشین بسیج جامعه پزشکی سیستان وبلوچستان گفت: بسیج جامعه پزشکی تا ریشه کنی ویروس منحوس کرونا در کنار کادر درمان به مردم ارائه خدمت می کند.
بسیج جامعه پزشکی سیستان وبلوچستان همچنان پای کار/ تا ریشه کنی کرونا در کنار کادر درمان هستیم
به گزارش شستون؛ فاطمه کمیلی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه تا ریشه کنی ویروس منحوس کرونا در کنار کادر درمان به مردم ارائه خدمت خواهیم کرد، افزود: اگر یکدیگر را در میدان مبارزه با کووید19 رها کنیم و همدل نباشد شکست خواهیم کرد، بر این اساس باید با همکاری و همدلی این ویروس منحوس را مغلوب کنیم.

وی با بیان اینکه بسیج جامعه پزشکی سرباز و خدمتگذار مردم ماست، ادامه داد: در راستای مقابله با این بیماری با تشکیل گروه جهادی سلامت طرح «شهید رهنمون»، پزشک‌ان را برای خدمت به مردم و کمک کردن به بهداشت بسیج کرده به گونه ای که علاوه بر غربالگری و ویزیت بیماران؛ اقدام به توزیع بسته های بهداشتی، نصب بنرهای آموزشی، آموزش به خانواده های بیماران کرونایی و ... نیز به صورت مداوم در دستور کار قرار دارد.
 

 
جانشین بسیج جامعه پزشکی استان تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان و با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر فعال شدن پویش رزمایش کمک مومنانه تاکنون اقدامات خوب و موثری صورت گرفته است.

وی؛ ضدعفونی خانه بیماران کووید۱۹ و همچنین آموزش افراد خانواده و توزیع تراکت در خصوص رعایت نکات بهداشتی در اقصی نقاط مختلف استان را از جمله برنامه های مهم انجام شده و در دستور کار این قشر از بسیج دانست.
 
 
 
کمیلی ادامه داد: نصب بنر راه های انتقال ویروس کرونا درمراکز دندانپزشکی، برگزاری مانور سلامت به منظور اطلاع رسانی رعایت فاصله گذاری اجتماعی، نکات بهداشتی، استفاده از ماسک و پرهیز از تجمعات در سطح شهرها  و مانور اطلاع رسانی عمومی به منظور اعلام خطر و رعایت نکات  را از دیگر اقدامات انجام شده در حوزه سیستان می باشد.
 

انتهای پیام/
 
 
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۷
کد مطلب: 19110
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *