800
۰
رئیس سازمان امور دانشجویان:

نباید ورزش را در دوران کرونا تعطیل کنیم

صدیقی با بیان اینکه نباید ورزش را در دوران کرونا تعطیل کنیم، گفت: امیدواریم هر چه زودتر سوت رقابت‌های ورزشی در دانشگاه‌ها نواخته شود.
نباید ورزش را در دوران کرونا تعطیل کنیم
به گزارش شستون؛ به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، مجتبی صدیقی، رئیس سازمان امور دانشجویان در آئین تجلیل از دست‌اندرکاران، قهرمانان و مدال‌آوران رویدادهای بین‌المللی ورزش دانشجویان در سال ۹۸ اظهار کرد: سال گذشته توفیقات خوبی در عرصه دانشجویی داشتیم. به سرانه دو مترمربع برای دانشجویان دانشگاه رسیده ایم و ۹۳ پروژه زود بازده را در سال‌های ۹۷ و ۹۸ شروع کردیم که حدود ۶۵ پروژه به نتیجه رسیده و سایر موارد باقی مانده هم به نتیجه می‌رسد.

صدیقی ادامه داد: اطلاعات دانشجویان در زمینه مشکلات ورزشی جمع آوری شده تا در جهت رفع آن‌ها بر بیاییم. امسال قرار بود که در دانشگاه گیلان المپیاد ورزشی دانشجویی را برگزار کنیم که به دلیل شیوع کرونا، منتفی و به سال بعد موکول شد. امیدواریم در چند ماه آینده وضعیت بهتر شود تا رویداد‌های ورزشی را برگزار کنیم.

بیشتر بخوانید

حضور دانشجویان به عنوان مربیان ورزشی در جامعه
رئیس سازمان امور دانشجویان ادامه داد: ادامه تحصیل برای قهرمانان دارای رتبه برتر در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری را همچنان داریم. نباید ورزش را در دوران کرونا تعطیل کنیم. امیدواریم سوت رقابت‌های ورزشی هر چه زودتر در دانشگاه‌های ما نواخته شود.

انتهای پیام/

 
شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۰
کد مطلب: 19131
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *