800
۰
امام جمعه شهرستان سراوان بیان کرد:

به نمایش گذاشتن انسانیت در بحران کرونا/اروپا و امریکا دچار درهم ریختگی شده اند

حجت الاسلام و المسلمین بامری گفت :از ابتدای سال با مهمان ناخوانده بیماری کرونا مواجه بوده ایم که همگرایی و همدلی مسئولین و مردم بهترین تصاویر اخلاقی و انسانی به نمایش گذاشته شد
به نمایش گذاشتن  انسانیت در بحران کرونا/اروپا و امریکا دچار درهم ریختگی شده اند
به گزارش شستون، حجت الاسلام و السملمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان  سراوان با اشاره به اینکه باید برای تحقق شعار سال همه تلاش کنند، بیان کرد: از ابتدای سال با مهمان ناخوانده بیماری کرونا مواجه بوده ایم که همگرایی و همدلی مسئولین و مردم بهترین تصاویر اخلاقی و انسانی به نمایش گذاشته شد که از این مجاهدت به عنوان یک تجربه برای محقق شدن شعار سال استفاده شود.

 وی با توجه به اینکه باید با همدلی و همگرایی به سمت تحقق شعار سال حرکت کرد، افزود:  در خرداد ماه مجلس شورای اسلامی با ترکیب جوان و آرایش انقلابی، حزب اللهی و تحول خواه ایجاد شد که به ذائقه دشمنان انقلاب و استکبار خوش  نیامد و همجمه های سنگینی را روا داشت اما مجلس یازدهم نیز باید با وضع قوانین و رسالت ذاتی خود در راستای محقق شدن جهش تولید گام بردارد.

 امام جمعه شهرستان سراوان نیز در ادامه  خطاب به نماینده مردم حوزه انتخابی سراوان توصیه کرد تا با همراهی دیگر نمایندگان تلاش کند تا شاهد تحول در راستای شعار سال در شهرستان سراوان باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین بامری گفت: از سوی دیگر عملکرد خوب، عدالت محور و فساد ستیزانه قوه قضاییه و حمایت از تولید و کارآفرینی موجب فراهم شدن بستر مناسب برای شتاب بخشی در حوزه تولید شده است.

وی  با اشاره ادامه شکست های راهبردی آمریکا در منطقه، اذعان کرد:  امریکا در یمن، لبنان و عراق تلاش کرد تا به مقاومت ضربه وارد کند  در حال حاضر توان مقابله با گروه های مقاومت را در یمن و دیگر کشورها ندارند.

امام جمعه شهرستان سراوان شکست مفتضحانه رژیم صهیونیستی در داخل و هم در باب معامله قرن برای آنها دردناک بود که نشان از قوت، قدرت و عظمت نظام اسلامی  دارد که سیاست های کلیدی و راهبردی آنها نقش بر آب شده است.

 حجت الاسلام و المسلمین بامری با بیان اینکه اروپا و امریکا در حال حاضر دچار درهم ریختگی شده اند، خاطر نشان کرد:  پس از بحران کرونا و ایجاد جنبش ها و تظاهرات در آمریکا، ضعف سران کفر به جهانیان نشان داده شد.

 وی تصریح کرد: پلیدی و نحس بودن و انحراف آل سعود و وهابیت با اهانت به مرجع بزرگ شیعه  در عراق که با هدف اختلاف میان شیعه و سنی بود به نمایش گذاشته شد چرا که عربستان سعودی دلارهای زیادی را در این کشور هزینه کرد اما امروز مشاهده می شود که یک دولت شیعه وحدت آفرین روی کار آمده است که در کنار موجب بیرون راندن گروه های افراطی از عراق و شکل گیری حشدالشعبی به عنوان یک قدرت مقاومت شده است.
 انتهای پیام/
جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۶
کد مطلب: 19261
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *