800
۰
امام جمعه شهرستان سراوان:

شهادت و بندگی پیام عاشورا است/ دولت مردان جهاد را مبنای کار خود قرار دهند

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری گفت: شهادت، مجاهدت و بندگی پیام عاشورا است، روز عاشورا به ما این پیام را مخابره می کند که استکبار و یزید صفتان همراه در حال توطئه هستند.
شهادت و بندگی پیام عاشورا است/ دولت مردان جهاد را مبنای کار خود قرار دهند
به گزارش شستون؛ حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان با اشاره به اینکه در ایام محرم باید به آداب و رسوم عزاداری و سوگواری توجه ویژه داشت، بیان کرد: به عنوان یک مسلمان و پیروان مکتب اهل بیت (ع) و دوست دار امام حسین (ع) در پوشش، گفتار، کردار باید به گونه ای رفتار کرد که در شأن و جایگاه عزاداران امام حسین (ع) باشد.

وی افزود: سخنرانی ها، نوحه خوانی و اشعار و سبک هایی که در این ایام گفته می شود باید به گونه ای باشد وضعیت عاشورا، چرایی قیام امام حسین (ع) و سختی ها و رنج هایی که در مسیر تحمل کرده اند از آن تراوش شود.

امام جمعه شهرستان سراوان ادامه داد: تاسوعا و عاشورا که نماد عزاداری  محرم نیز محسوب می شود همه پیروان مکتب اهل بیت (ع) با رعایت اصول بهداشتی در مراسم عزا شرکت کنند.

 حجت الاسلام و المسلمین بامری با اشاره به هشتم شهریور ماه سالروز انفجار دفتر نخست وزیری و به شهادت رسیدن شهیدان باهنر و رجایی، به دولت مردان توصیه کرد تا مانند این شهیدان جهادگونه و بدون هیچ قید و بند و خستگی برای رفع مشکلات مردم در مسیر آرمان های انقلاب تلاش کنند.

 وی  با بیان اینکه دولت رجایی و باهنر به دلیل مجاهدت و سختکوشی الگو قرار گرفته است، تصریح کرد: دولت مردان جهاد و شهادت را مبنای کار خود قرار داده و در راستای تحقق شعار سال، جلوگیری از قاچاق و واردات بی رویه و همچنین آسان کردن مسیر تولید اهتمام ویژه داشته باشند.

امام جمعه شهرستان سراوان گفت: شهادت، مجاهدت و بندگی پیام عاشورا است، روز عاشورا به ما این پیام را مخابره می کند که استکبار و یزید صفتان همراه در حال توطئه هستند.

حجت الاسلام و السملیمن بامری با اشاره به اینکه جوانان امروز انقلاب اسلامی انسان هایی دشمن شناس هستند که گول خدعه و نیزنگ های شیطان صفتان را نمی خورند، اذعان کرد: انگلیس خبیث ترین و فتنه انگیز ترین کشور در جهان بوده و هست که توطئه های زیادی را در کشور های اسلامی انجام داده است.

 انتهای پیام/
 
جمعه ۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۷
کد مطلب: 20019
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *