800
۰
با هدف رفع کمبود گاز مایع در جنوب سیستان و بلوچستان انجام شد؛

اختصاص سه محموله فوق العاده به ظرفیت 90 تنی به مهرستان / یک شرکت توزیع گاز مایع دیگر راه اندازی می شود

در راستای حل مشکل کمبود گاز مایع در شهرستان مهرستان سه محموله فوق العاده با ظرفیت 90 تنی به تاسیسات سیلندر پرکنی این شهرستان اختصاص یافت.
اختصاص سه محموله فوق العاده به ظرفیت 90 تنی به مهرستان / یک شرکت توزیع گاز مایع دیگر راه اندازی می شود
 به گزارش شستون، این پایگاه خبری به دنبال گلایه مندی های شهروندان مهرستانی در خصوص کمبود گاز در این شهرستان روز گذشته مطلبی با عنوان"تنها یک شرکت توزیع گاز مایع سهم جمعیت 85 هزار نفری مهرستان است/ کمبود کپسول در نمایندگی های دولتی و وفور آن در بازار آزاد!" منتشر  کرد.

در همین راستا در پیگیری های انجام شده  محمد حسن رضوانی رئیس اداره صمت شهرستان مهرستان به خبرنگار ما با اشاره به اینکه در هر هفته یک تا سه تانکر حامل گاز مایع وارد شهرستان می شود، گفت: یک شرکت توزیع گاز مایع پاسخگوی نیاز شهروندان مهرستانی نیست به همین جهت در حال فعال سازی یک شرکت دیگر هستیم.
 
وی با بیان اینکه مشکل حمل و نقل نیز مزید بر علت گلایه مندی شهروندان شده است، افزود: تنها شرکت توزیع گاز مایع شهرستان فاقد خودرو حمل سیلندر در سطح شهر است که از این جهت بارها تذکر داد شده و جریمه شده است.
 
رئیس اداره صمت شهرستان مهرستان  با بیان اینکه شرکت نفت موظف به تامین گاز مورد نیاز شهرستان است، خاطر نشان کرد: همچنین جهت رفع مشکل مردم و کاهش ازدحام جمعیت در شرکت توزیع گاز مایع، دیگر واحد های صنفی می توانند با ثبت نام در سامانه صدف  جهت بهبود اوضاع کمک حال شرکت توزیع گاز مایع باشند.
 
رضوانی تصریح کرد: واحد های صنفی که خود سیلندرگاز را از سطح شهرستان تهیه می کنند مجاز هستند تا قیمت 15 هزار تومان آن را به فروش برسانند.
 
همچنین فرمانداری مهرستان شامگاه روز گذشته طی یک اطلاعیه اعلام کرد که با توجه به پیگیری های انجام شده در خصوص مرتفع ساختن مشکل گاز مایع در شهرستان تعداد سه محموله فوق العاده به ظرفیت90 تن از سوی مدیرعامل شرکت پرسی و ایران گاز استان سیستان و بلوچستان به تاسیستان سیلندر پرکنی مهرستان اختصاص یافت.
 
انتهای پیام/
 
پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۴
کد مطلب: 20252
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *