800
۰
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان:

قابل قبول بودن فعالیت های سما در سطح دانشگاهی و مدارس/ با برنامه ریزی سرمایه های انسانی به سرمایه های اجتماعی تبدیل خواهد شد

عبدالحمید پارسافر گفت: آموزشکده سما در سطح دانشگاهی و مدارس در سال‌های اخیر در تکاپو و تحرک بوده و فعالیت‌های مستمری را انجام داده که قابل قبول است.
قابل قبول بودن فعالیت های سما در سطح دانشگاهی و مدارس/ با برنامه ریزی سرمایه های انسانی به سرمایه های اجتماعی تبدیل خواهد شد
به گزارش شستون؛ مراسم تکریم و معارفه معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان با حضور پارسافر سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان،  حجت الاسلام والمسلمین عودی جعفری مسئول امور فرهنگی  و کارکنان این واحد دانشگاهی برگزار شد.
 
سرپرست  دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان گفت: آموزشکده سما در سطح دانشگاهی و مدارس در سال‌های اخیر در تکاپو و تحرک بوده و فعالیت‌های مستمری را انجام داده که قابل قبول است.
 
وی در ادامه تأکید کرد: باید سما در افزایش اعتماد مردم بکوشد و شاهدیم که امروز سما در کل کشور به عنوان یک مرجع مطرح است و خانواده‌ها از حضور فرزندان خود در مدارس سما احساس رضایت و امنیت دارند که این بزرگ‌ترین سرمایه برای ما به شمار می رود، لذا هر کس که مدیریت آن را می‌پذیرد باید این سرمایه را به درستی حفظ کند و برای رشد و توسعه آن بکوشد.
 
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان عنوان کرد: امیدواریم در عرصه تعلیم و تربیت بیشتر از قبل سرمایه‌گذاری شود و قطعا با صمیمیت، شفافیت، صداقت و برنامه‌ریزی سرمایه‌های انسانی تبدیل به سرمایه‌های اجتماعی خواهد شد.
 
 
حجت‌الاسلام‌والمسلمین عودی جعفری مسئول امورفرهنگی  دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان در ادامه این مراسم گفت: عالم دنیا و ماده عالم تغییر و دگرگونی است و عالم ثبات فقط عالم باقی است و بحث‌های مدیریتی هم یکی از این مسائل است چرا که وقتی به عنوان مدیر معرفی می‌شویم باید به فکر روزی باشیم که تودیع خواهیم شد؛ مسئولیت دوام ندارد مهم این است که این امانت را به درستی به مقصد برسانیم و این خیلی سخت است؛ باید بچه‌های متعهد و متخصص تربیت کنیم که فردای جامعه را به سمت تعالی و رشد هدایت کنند.
 
فوزیه ملازهی سرپرست جدید معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان  ضمن تشکر از اعتمادی که به وی شده است گفت: وقتی مدیریت قبلی با سرعت و رشد خوبی کار کرده است این مسئله وظیفه مدیر جدید را دو چندان خواهد کرد که بتواند به خوبی کار کند و امیدوارم بتوانم جوابگوی اعتماد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی سراوان باشم.
 
در این مراسم  فوزیه ملازهی  به عنوان سرپرست معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی سما واحد سراوان معرفی شد و همچنین از زحمات  دکترمحمد مرادی   معاون سابق دانشگاه تقدیر به‌عمل آمد.
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۰
کد مطلب: 20403
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *