800
۰
رئیس نمایندگی اداره صمت شهرستان مهرستان:

فعال بودن سنگ شکن های مهرستان/ به صرفه بودن هزینه حمل شن و ماسه منجر به فعالیت کامیون ها شده است

محمد حسن رضوانی گفت: در حال حاضر دو واحد سنگ شکن در شهرستان مهرستان در حال فعالیت هستند اما با توجه به نیاز بالای شهرستان، پاسخگو نبوده و نیازمند افزایش تعداد واحد های شن و ماسه هستیم.
فعال بودن سنگ شکن های مهرستان/ به صرفه بودن هزینه حمل شن و ماسه منجر به فعالیت کامیون ها شده است
به گزارش شستون، شماری از شهروندان مهرستانی در تماس تلفنی با این پایگاه خبری از نبود ماسه و عدم توزیع عادلانه در سنگ شکن های این شهر ابراز گلایه و خواستار پیگیری این موضوع شدند.

در همین راستا طی تماسی که خبرنگار شستون با محمد حسن رضوانی رئیس نمایندگی اداره صمت شهرستان مهرستان داشت وی  با اشاره به فعال بودن هر دو واحد سنگ شکن شهرستان، بیان کرد: با توجه به اینکه سوخت خودروهای سنگین بر اساس پیمایش در نظر گرفته می شود و تعداد ماشین ها زیاد هست و این امر منجر شده تا کامیون دارها هنگام بارگیری چند ساعتی معطل شوند.
 
وی با بیان اینکه کامیون های شرکت در گذشته کمک حال شهر بوده اند اما در حال حاضر اجازه بارگیری به آنها نداده ایم، افزود: کامیون های شرکت فقط خاک خام را از معدن حمل و دپو و فرآوری می کند.
 
رئیس نمایندگی اداره صمت مهرستان با اشاره به بازدیدی که روز گذشته از سنگ شکن های این شهر داشت، ادامه داد: به دلیل اینکه تعداد سنگ شکن ها اندک و تولید محدود و نیاز شهرستان بیشتر از میزان تولید است، طبیعی است که مردم اعتراض داشته باشند.
 
رضوانی ادامه داد: برای حمل ماسه بر اساس مسافت هزینه پرداخت می شود به طور مثال حمل تا مسافت 10 کیلومتر 180 هزار تومان، 20 کیلومتر 250 هزار تومان و 30 کیلومتر بالای 300 هزار تومان در نظر گرفته شده که به صرفه نیز است و به جای اینکه سوخت خود را به فروش رسانند در حال فعالیت هستند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: تا زمانی که واحد های شن و ماسه بیرک و شهرداری راه اندازی شود وضعیت به همین منوال ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
 
 
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴
کد مطلب: 20569
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *