800
۰
در مراسم افتتاحیه موسسه فرهنگی هنری شهید میرحسینی عنوان شد؛

اثرگذاری معنوی شهدا نمونه‌ای از امدادهای غیبی خداوند/ تلاش بر رفع خلاها با فعالیت موسسه فرهنگی هنری در سیستان وبلوچستان

سردار محمدکرمی، فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه گفت: اثرگذاری معنوی شهدا نمونه‌ای از امدادهای غیبی خداوند است.
اثرگذاری معنوی شهدا نمونه‌ای از امدادهای غیبی خداوند/ تلاش بر رفع خلاها با فعالیت موسسه فرهنگی هنری در سیستان وبلوچستان
به گزارش شستون؛ به نقل از عصرهامون، دقایقی قبل با حضور فرمانده قرارگاه قدس منطقه ای جنوب شرق، موسسه فرهنگی هنری شهید میرحسینی در زاهدان افتتاح شد.

انقلاب اسلامی نیاز به کادر انقلابی دارد

سردار محمد کرمی، فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در این مراسم باگرامیداشت یادوخاطره شهدا، بیان کرد: قدردانیم از همه عزیزانی که کمک کردند تا این موسسه راه اندازی شود.

وی افزود: آنچه امروز از شهدا یاد می کنیم این حقیقت است که شهدا راه رسیدن به خداوند راهی طی کرده و به مقام بندگی رسیدند و این مقام عظیمی است همانگونه که نبی مکرم اسلام پیش از پیامبری به مقام بندگی رسیدند.

کرمی با بیان خاطره ای از دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: معنویت چهره شهدا همچون معجزه و نمونه‌ای از امدادهای غیبی خداوند است، وقتی بر بالین شهید صادقی تشرف یافتم که تک فرزند خانواده و ۱5روز از مراسم ازدواج وی گذشته بود دیدم زمزمه می کند با این تصور که وصیتی دارد به او نزدیکتر شده و دیدم درن هایت آرامش ذکر "یا الله" و "یامهدی" می گوید، این آرامش از کجا سرچشمه می گیرد؛ این شهید هیچ گاه از قرآن و نمازشب جدا نبود.

وی ادامه داد: وقتی معامله با خدا مدنظر باشد دیگر اسم و شهرت ملاک نیست و برای رضای خدا گام بر می داریم.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: اگر همچون سالیان دفاع مقدس امروز به خوبی در عرصه گام برداریم بی تردید به درجه این شهدای عزیز نزدیک خواهیم شد.

این مقام مسئول گفت: ما باید این راه را در هر صحنه ای ادامه دهیم چرا که امروز انقلاب اسلامی نیاز به کادر انقلابی دارد.

افتتاح موسسه فرهنگی هنری با هدف جلوگیری از موازی کاری

مصطفی میرحسینی، دبیر این موسسه فرهنگی هنری در حاشیه مراسم به خبرنگار عصرهامون گفت: این مرکز فرهنگی از هفت سال پیش کار خود را آغاز و امروز به طور رسمی ساختار آن ایجاد و مکان مورد نظر افتتاح شد.

وی بیان کرد: این موسسه در سه بخش شناسایی، سازماندهی و عملیات در حوزه شهرستان های زاهدان، سیستان و ایرانشهر آغاز به کار کرد.

میرحسینی هدف از این اقدام را جلوگیری از موازی کاری در سطح استان عنوان کرد و افزود: به طور تخصصی در حوزه هایی همچون برپایی یادواره شهدا، تشییع شهدا، کادر سازی انقلابی از مهد کودک تا دبیرستان موضوعی که به حال خود رها شده بود و امروز آسیب های زیادی از سمت آن متحمل شدیم، ورود کرده تا اتفاقات موثری رخ دهد.

وی ادامه داد: ساماندهی گروه های جهادی موسسات فرهنگی، سمن ها و خیریه ها یکی دیگر از اهداف موسسه فرهنگی هنری شهید میرحسینی است که با حضور افراد و جوانان انقلابی در این مسیر در راستای تحقق اهداف انقلاب گام بر می داریم تا خلاء های موجود را جبران کنیم.

انتهای پیام/
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۲
کد مطلب: 20624
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *