800
۰
در گفت و گو با شستون عنوان شد؛

گلایه شهروندان مهرستانی از نبود جاده مواصلاتی استاندارد/ مرمت محور مهرستان_ایرندگان نیاز به اعتبار کلان دارد

شماری از شهروندان مهرستان به دلیل نداشتن جاده مواصلاتی استاندارد ابراز گلایه و خواستار مرمت و بازسازی برخی از محورهای این منطقه شدند.
گلایه شهروندان مهرستانی از نبود جاده مواصلاتی استاندارد/ مرمت محور مهرستان_ایرندگان نیاز به اعتبار کلان دارد
 
به گزارش شستون؛ در تماسی که شماری از شهروندان مهرستانی با این پایگاه خبری داشتند، از جاده مهرستان به ایراندگان و مهرستان به ایرافشان به دلیل نداشتن روکش مناسب ابراز گلایه و خواستار رسیدگی مسیولین مربوطه شدند.
 
به گفته شهروندان مهرستانی این جاده دارای چاله های فراوانی است که تردد را برای خودروها با مشکل مواجه کرده که از احداث آن بیش از 15 سال می گذرد اما هیچ گونه مرمت و بازسازی انجام نشده است.
 

مرمت جاده مهرستان_ایرندگان جزء برنامه ها تعریف نشده است

در همین راستا نواب بارک زهی رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مهرستان به خبرنگار ما گفت: محور مواصلاتی مهرستان به ایرافشان  جزء پروژه های ستاره دار و اولویت دار شهرستان محسوب می شود.وی با بیان اینکه مسیرکافه بلوچی به آشار به طول 35 کیلومتر است، افزود: در حال حاضر در حال تهیه مصالح مورد نیاز جهت اجرای عملیات روکش آسفالت این محور هستیم.
 
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مهرستان با اشاره به اینکه جاده مهرستان به ایرندگان در حال حاضر جز برنامه های اولویت دار نیست که روکش آسفالت و مرمت و بازسازی آن انجام شود، ادامه داد:با توجه به اینکه مسافت این جاده 52 کیلومتر است، به اعتبار کلانی نیاز دارد و باید برآورد های لازم انجام شود اما از آنجایی که این جاده جزء برنامه ها تعریف نشده تا کنون بازگشایی نیز انجام نشده و بهتر است شهروندان از مسیر مهرستان به خاش تردد کنند.

 انتهای پیام/
 
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۳
کد مطلب: 20649
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *