800
۰
مجلس پیگیر ردیف های بودجه برای حل مشکلات سرخابی ها است

مالکی: هیات مدیره پرسپولیس نمی تواند این تیم را از گردنه خطرناک نجات دهد

عضو سابق هیئت مدیره پرسپولیس گفت: هیات مدیره پرسپولیس نمی تواند این تیم را از گردنه خطرناک نجات دهد.
مالکی: هیات مدیره پرسپولیس نمی تواند این تیم را از گردنه خطرناک نجات دهد
به گزارش شستون؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فداحسین مالکی نماینده مردم زاهدان و عضو سابق هیئت مدیره پرسپولیس در خصوص وضعیت این روزهای پرسپولیس و تماس تلفنی که اخیرا با وزیر ورزش داشته؛ اظهار داشت: شرایط دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از جهت مالی، کادر فنی و موقعیتی که در کشور دارد، نگران کننده است. ما در مجلس با پیشکسوتان این دو باشگاه در مجلس صحبت کردیم و به این نتیجه رسیدیم که وزارت ورزش باید توجه ویژه ای نسبت به این موضوع داشته باشد.
وی ادامه داد: آنچه که ما از اعضای هیئت مدیره پرسپولیس در جلساتی که با آنها داشته ایم متوجه شدیم این بود که اعضای آن هیئت مدیره ای نیستند که بتوانند پرسپولیس را از گردنه های خطرناک نجات دهند. بر همین اساس تماس تلفنی با سلطانی فر داشتم و صحبت ما قدری طولانی شد. با توجه به اینکه پرسپولیس در آستانه بازی های آسیایی است و نباید حاشیه و استرس داشته باشد؛ نهایتا قرار بر این شد که وزارتخانه در اسرع وقت کمیته ای تشکیل دهد تا ظرف سه روز آینده گزینه هایی را برای مدیریت باشگاه داشته باشند.
مالکی همچنین درباره اجرای طرح نظام جامع باشگاه داری و تبدیل شدن آن به قانون توضیح داد: یکی از موضوعاتی که دغدغه نمایندگان مجلس است؛ همین طرح است. البته باشگاه های ما ساختار درستی ندارند. در اغلب کشورهای دنیا باشگاه ها خودشان اداره امور را در دست دارند و خودشان شرایط را طوری رقم می زنند که موقعیت تیمی خوبی داشته باشند. اما در کشور ما اینگونه نیست باید ساختارها تغییر کنند و از همه مهمتر اینکه وضعیت باشگاه ها را مشخص کنیم. باشگاه های استقلال و پرسپولیس از نظر حاکمیتی مشخص نیستند؛ نه دولتی اند و نه خصوصی و در بسیاری از موراد در ریف بودجه تغییراتی به وجود آمده که نتوانند به این باشگاه ها کمک کنند. باید موانع بر سر بودجه ها برداشته شود و بنظر می رسد تا پایان مجلس یازدهم خبرهای خوبی برای ورزش کشور بگوش برسد.
وی که با رادیو ورزش صحبت می کرد، درباره قانون منع کمک مالی به باشگاه های حرفه ای و لطمه هایی که در پی دارد؛ نیز تصریح کرد: با دو تن از نمایندگان پیگیر ردیف های بودجه هستیم تا مشکلات این دو باشگاه حل شود.
انتهای پیام/
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۱
کد مطلب: 20652
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *