800
۰
امام جمعه موقت شهرستان سراوان مطرح کرد؛

همبستگی اقشار مختلف مردم در ۱۹ دی با امام راحل (ره)/ غنی سازی ۲۰ درصد یعنی در حال قدرتمند تر شدن هستیم

حجت الاسلام و المسلمین مراد نورایی یار گفت: هتک حرمت به امام خمینی (ره) مردم را نسبت به اهداف امام راحل بیشتر آشنا کرد و با قیام مردم در ۱۹ دی ماه و کشتار آنها توسط رژیم شاهنشاهی این روز در تقویم جمهوری اسلامی ایران ثبت شد.
همبستگی اقشار مختلف مردم در ۱۹ دی با امام راحل (ره)/ غنی سازی ۲۰ درصد یعنی در حال قدرتمند تر شدن هستیم
به گزارش شستون، حجت الاسلام و المسلمین مراد نورایی یار امام جمعه موقت سراوان با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در خصوص قیام ۱۹ دی ماه، بیان کرد: شاه معدوم با هدف تخریب امام خمینی (ره) در اذهان مردم دستور به انتشار مقاله ای در یکی از روزنامه های آن زمان را داد.

وی با اشاره به همبستگی حوزه، مردم، کسبه و بازاریان با امام راحل (ره)، گفت: هتک حرمت به امام خمینی (ره) مردم را نسبت به اهداف امام راحل بیشتر آشنا کرد و با قیام مردم در ۱۹ دی ماه و کشتار آنها توسط رژیم شاهنشاهی این روز در تقویم جمهوری اسلامی ایران ثبت شد.

امام جمعه موقت شهرستان سراوان ادامه داد: رسانه های خارجی و ضد انقلاب در تلاش هستند تا بگویند مسئولین ایرانی نسبت به سلامت مردم با توجه به فعالیت برخی از مراکز دینی و مذهبی بی تفاوت هستند اما طبق گفته های اخیر وزیر بهداشت مراکز دینی و مذهبی تنها مکان های بودند که پروتکل های بهداشتی را به صورت کامل رعایت و انجام داده اند.

حجت الاسلام و المسلمین نورایی یار خاطر نشان کرد: در روزهای اخیر رسانه های خارجی تصاویری از هجوم و حمله طرفداران ترامپ به کنگره یعنی باتوجه به ادعاهای خود آنها مهد دموکراسی جهان منعکس کرده اند که شاهد کشتار مردم و شهروندان آمریکایی توسط پلیس آمریکا بودیم.

وی اضافه کرد: این است آزادی بیان به سبک آمریکایی ها، بله آزادی بیان در آمریکا وجود دارد اما آزادی برهنگی، ابتذال و فروپاشی کانون گرم خانواده ها.

امام جمعه موقت سراوان اذعان کرد: فتنه ۸۸ را فراموش نکرده ایم که وقتی سران فتنه حبس شده چه بسا که حق آنها اعدام بود چه تبلیغاتی رسانه های ضد انقلاب انجام داده اند اما حال چه شده زمانی که بوغ حقوق بشر شما گوش فلک را کر کرده اینچنین شورش کرده این و مردم را با شلیک مستقیم گلوله می کشید.

حجت الاسلام و المسلمین نورایی یار با اشاره به توقیف کشتی کشور کره توسط پاسداران غیور سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: هر کجا نیاز باشد سپاه مقدر با شجاعت وارد میدان می شود چرا که باید امروز قدرتمند و با عزت و مقابل دشمن دست پر باشیم.

وی با توجه به اینکه دشمن را با التماس نمی توان از کشور دور ساخت، گفت: کره جنوبی که بیش از ۷ میلیارد پول ایران را بلوکه کرده بود حال برای مذاکره به ایران خواهد آمد.

امام جمعه موقت شهرستان سراوان تصریح کرد: غنی سازی ۲۰ درصد یعنی ما در حال قدرتمند تر شدن هستیم.

انتهای پیام/
جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۹
کد مطلب: 21589
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *