800
۰
معاون فنی و مهندسی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

تحقق دستاوردی دیگر در بزرگترین بندر اقیانوسی کشور/ کاهش 4 درصدی هزینه های نگهداری و تعمیر شناورها در چابهار

عباس آذرپیکان گفت: هزینه های نگهداری و تعمیر شناورهای بندر چابهار چهار درصد کاهش پیدا کرده است.
تحقق دستاوردی دیگر در بزرگترین بندر اقیانوسی کشور/ کاهش 4 درصدی هزینه های نگهداری و تعمیر شناورها در چابهار
به گزارش شستون؛ عباس آذرپیکان، معاون فنی و مهندسی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: بندر چابهار با برخورداری از مزایای بی‌شمار بندری و دریایی، به عنوان بندری مناسب و سودآور جهت سرمایه‌گذاری مورد توجه شرکت‌های ایرانی و خارجی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: با توجه به این مهم توسعه زیرساخت ها، کاهش هزینه های صاحبان کالا و تعمیر و نگهداری شناورها مورد توجه جدی این اداره کل قرار گرفته است.

آذرپیکان افزود: با اقدام های انجام شده در همین راستا هزینه های فنی یدک کش ها، قایق ها و بارج های اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در 2 سال گذشته نسبت به دوره مشابه قبل از آن نه تنها افزایشی نداشته، بلکه با کاهش چهار درصدی همراه شده است.

وی تغییر استراتژی بندر در تنظیم قراردادها و کاهش ریسک پیمانکاران، ارتقای نیروی انسانی و خودکفایی در انجام تعمیرات تخصصی، ارتقای مدیریت نت و بهره گیری از نرم افزار و سخت افزار لازم و استفاده از روش های نوین نگهداری و تعمیر را از دلایل تحقق این مهم برشمرد.

معاون فنی و مهندسی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان ابراز امیدواری کرد: در سال آینده گام های موثری در حوزه هوشمندسازی مدیریت و راهبری نگهداری و تعمیر تجهیزات دریایی بندر برداشته شود و موفقیت های بزرگتری رقم بخورد.

انتهای پیام/
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۰
کد مطلب: 21965
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *