800
۰
عسگریان مطرح کرد؛

جزئیات برگزاری جشن نیکوکاری در شرایط کرونا

معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) درباره جزئیات برگزاری جشن نیکوکاری در شرایط کرونا توضیحاتی داد.
جزئیات برگزاری جشن نیکوکاری در شرایط کرونا
به گزارش شستون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا عسگریان معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار کرد: امسال نیز مانند هر سال جشن نیکوکاری از ۱۴ اسفند ماه به مدت یک هفته آغاز می‌شود.
او با بیان اینکه از مردم خواهش می‌کنم با توجه به شرایط سخت به صورت ویژه تری احساس خود را با محرومان هم سو کنند، گفت: امسال نیز مانند سال‌های گذشته آمادگی دریافت هدایای مردم را داریم.
عسگریان افزود: ۵۴ هزار پایگاه در سطح کشور وجود دارد که با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی هدایای مردم را برای جشن نیکوکاری دریافت می‌کنند.
معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه مردم می‌توانند با مراجعه به مراکز نیکوکاری که در مساجد مستقر هستند هدایای خود را تحویل دهند و همچنین درگاه‌های امداد نیز برای این زمینه باز هستند، افزود: هر سال در کنار پایگاه‌های مستقر جشن نیکوکاری، جشن‌هایی نیز برگزار می‌شد، اما امسال چنین برنامه‌هایی را برگزار نمی‌کنیم.
عسگریان ادامه داد: مبالغ جمع آوری شده در جشن نیکوکاری، بلافاصله به حساب نیازمندان با اولویت مناطق محروم واریز می‌شود، همچنین اقلام اهدا شده با فاصله‌ یک تا دو روز به دست نیازمندان می‌رسد.
 

انتهای پیام/
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۲
کد مطلب: 22076
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *