800
۰
امام جمعه سراوان مطرح کرد؛

زمین گیر شدن دشمن با حضور پرشور و بصیرانه در انتخابات 1400/سرچشمه کودک کشی در افغانستان اسرائیل است

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری گفت: در این برهه از زمان حساس که دشمنان روی ضعف و افول قرار گرفته اند، اما انقلاب اسلامی قدرتمند تر است، اگر بصیرانه و پر شورانه در انتخابات شرکت کنیم دشمن را هر چه زودتر زمین گیر می کنیم.
زمین گیر شدن دشمن با حضور پرشور و بصیرانه در انتخابات 1400/سرچشمه کودک کشی در افغانستان اسرائیل است
به گزارش شستون، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه سراوان در خطبه های عید سعید فطر بیان کرد: پیروان راه حق، مدعیان و دوست داران مسیر خدا هستیم که باید بیش از دیگران دل و ذهن ما یاد خالق باشد.

وی افزود: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا نزدیک است، به عنوان یک انسان مسلمان در این عصر در حکومت اسلامی و زیر چتر ولی خدا وظیفه داریم.

وی با بیان اینکه فلسقه وجودی انقلاب ندای حق و برافراشته شدن پرچم حق است و تمام حق جویان عالم در زیر این پرچم با مال و جان خود مقابل یاغی گری های قلدران عالم که برنامه ریزی کردند ایستادند و مجاهدت کردند، اضافه کرد: موتور پر تحرک و پر شتاب انقلاب اسلامی با تمام نامهربانی با هدف در مسیر حرکت می کند، اگر در انتخابات به خصوص انتخابات ریاست جمهوری که گفتمان انقلاب اسلامی توسط دولت به چرخش در می آید و به نتیجه می رسد، اگر در تراز انقلاب در این جایگاه نشیند خیلی از مباحث به کندی پیش می رود.

حجت الاسلام و المسلمین بامری گفت: در این برهه از زمان حساس که دشمنان روی ضعف و افول قرار گرفته اند، اما انقلاب اسلامی قدرتمند تر است، اگر بصیرانه و پر شورانه در انتخابات شرکت کنیم دشمن را هر چه زودتر زمین گیر می کنیم، و وظیفه داریم یک انسان مومن، انقلابی، تحول آفرین، پا به کار و پرتلاش و اعتقاد به استقامت و توان داخلی و حضور پر شور در میدان برای رای دادن را انتخاب کنیم.

وی خاطر نشان کرد: در فتنه ۸۸ فتنه گران جنایت و آشوب کردند، دشمن احساس کرد می تواند کاری کند و خسارت های که ایجاد شد بر اساس فتنه گری فتنه گران بود لذا حضور پرشور منجر به کمرنگ شدن هجمه دشمن می شود.

امام جمعه سراوان اذعان کرد: فطریه یا زکات ماه مبارک رمضان واجب شرعی است که باید بر اساس قوت قالب و به تعداد افراد پرداخت کند مگر آن دسته افراد که توان ندارد و این زمان باید به مستمندان و فقرا، یتیمان و بی سرپرستان پرداخت شود که بسیار ارزشمند است.

حجت الاسلام و المسلمین بامری در خصوص حادثه و تلخ جانگداز دختران و کودکان افغانستانی که بی گناه به خاک و خون کشیده شدند، بیان کرد: این جنایت یک ننگ در عالم بشریت است و جنایتی که مورد پذیرش انسانیت نیست، افراط و تحجر، انسان های جاهل رو وا می دارد که کودکان معصوم را این چنین به خاک و خون بکشند و سازمان های به اصطلاح حقوق بشر مقابل این جنایت سکوت کردند که نشان می‌دهد پلیدی ها و زشتی ها تا چه اندازه در رفتار ها نمایان شده است.

وی گفت: سرچشمه کودک کشی در افغانستان از اسراییل است امید است با خروش مجاهدان فی سبیل الله در غزه که به برکت مقاومت شهدای سربلند مثل سلیمانی ها به وجود آمده این رژیم غاصب از روی زمین محو شود.

انتهای پیام/
پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۱
کد مطلب: 22642
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *