800
۰
رئیس بیمارستان رازی سراوان خبر داد؛

بستری هشت بیماری کرونایی در بخش کرونای سراوان/ کمبود دارو نداریم

ابوالحسن صفدری گفت: در حال حاضر هشت بیمار کرونایی در بخش کرونای بیمارستان رازی سراوان بستری که تنها حال ۲ بیمار نسبت به بقیه وخیم تر است و نیاز به اکسیژن دارد.
بستری هشت بیماری کرونایی در بخش کرونای سراوان/ کمبود دارو نداریم
ابوالحسن صفدری رئیس بیمارستان رازی سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: در ایامی به سر می بریم که وضعیت کرونا در استان قرمز است و همه ارگان ها برای مهار این بحران در حال خدمت رسانی هستند.

وی افزود: در سراوان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بخش کرونا از ابتدای بحران فعال شده و هم اکنون دارای ۲۲ تخت و چهار تخت ویژه دارد که در حال حاضر هشت تخت پر است.

این مقام مسئول ادامه داد: چهار بیمار کرونایی به صورت سرپایی دارویی دریافت می کنند و تنها ۲مریض بدحال که سطح اکسیژن خون آنها کمی پایین است در حال درمان هستند.

صفدری خاطر نشان کرد: هیچ گونه کمبود دارویی در سراوان وجود ندارد، دارو اندازه کافی و بیش از نیاز اصلی خریداری شده تا در زمان بحران دچار مشکل نشویم.

وی با بیان اینکه ۱۴ تخت در بخش کرونای بیمارستان رازی سراوان خالی است، گفت: بخش کرونای ایرانمهر جهت اینکه اگر در شهر بحران به وجود آمد در نظر گرفته شده و تا کنون بیمار بستری در این بیمارستان نداشته ایم‌.

رئیس بیمارستان رازی سراوان خاطر نشان کرد: در سراوان از ابتدای سال جدید ۲ پزشک عفونی در حال خدمت رسانی به بیماران بودند، هر فرد یا پزشکی نیاز به استراحت دارد و زمانی که پزشک عفونی در مرخصی و یا استراحت است متخصص داخلی بیماران را ویزیت می کند.

صفدری به شهروندان توصیه کرد تا پروتکل های بهداشتی را نسبت به گذشته بیشتر رعایت کرده، از حضور در اجتماعات و ترکمان انسانی خودداری کنند، هنگام حضور در صف نان فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

انتهای پیام/
يکشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۸
کد مطلب: 23070
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *