800
۰
در تداوم اهمال کاری های دولتی ها مطرح شد؛

اعتبار؛ حلقه مفقوده این روزهای پروژه های آب رسانی سیار در مهرستان/ آبرسانی سیار 25 روستا به دلیل پرداخت نشدن مطالبات پیمانکاران قطع شد

این روزها مردم رنج دیده سیستان و بلوچستان علاوه بر اینکه در حال دست و پنجه نرم کردن با ویروس کرونا هستند، که بی توجهی دولت در پرداخت مطالبات پیمانکاران آب رسان سیار در مهرستان غمی بر غم های آنها افزوده است.
اعتبار؛ حلقه مفقوده این روزهای پروژه های آب رسانی سیار در مهرستان/ آبرسانی سیار 25 روستا به دلیل پرداخت نشدن مطالبات پیمانکاران قطع  شد
به گزارش شستون؛ در روزهای اخیر انتشار نامه قطع همکاری پیمانکاران آبرسان سیار مهرستان که از سال 1397 با عقد قرارداد اقدام به آبرسانی سیار به 20 روستای دچار بحران در بخش مرزی آشار کرده بودند جنجال هایی را در فضای مجازی به دنبال داشت.

بنا بر مطالب منتشر شده در فضای مجازی مطالبات پیمانکاران از سال 97 تا کنون علی رغم پیگیری ها و مکاتبات صورت گرفته تا کنون پرداخت نشده که از اوایل مرداد ماه پیمانکاران تصمیم به قطع همکاری داشتند اما با وساطت شماری از مسئولین و معتمدین مجدد به فعالیت خود ادامه دادند.
 
اما با توجه به اینکه تاکنون هیچ اقدام مثبتی که منجر به پرداخت مطالبات پیمانکاران آبرسان سیار مهرستان باشد انجام نگرفته و از سوی دیگر با توجه به افزایش سرسام آور قیمت های لوازم یدکی  و به دلیل عدم پرداخت معوقات از ابتدای مرداد ماه فعالیت خود را قطع کرده اند.
 
آبرسانی سیار به 25 روستای مهرستان
عبدالسلام کریم زایی رئیس اداره آب و فاضلاب مهرستان در این خصوص به خبرنگار ما گفت: مطالبات پیمانکاران آبرسان سیار پرداخت نشده و به همین دلیل همکاری خود را جهت آبرسانی سیار به روستاهای مهرستان قطع کرده اند.
 
وی افزود: پرداخت مطالبات از سوی استانداری انجام می شود که تاکنون محقق نشده است و این موضوع مطالبه به حق آنها است چرا که در حال فعالیت و آبرسانی مستمر به روستاهای مهرستان هستند.
 
رئیس اداره آب و فاصلاب مهرستان با اشاره به اینکه مدیرعامل آب و فاضلاب استان در حال پیگیری برای پرداخت مطالبات پیمانکاران آبرسان سیار است، خاطر نشان کرد: به گفتته مدیر عامل آب و فاضلاب استان تاکنون از سازمان برنامه و بودجه اعتباری برای آبرسانی سیار تخصیص نیافته که بتوان مطالبات پیمانکاران را پرداخت کرد.
 
کریم زایی با اشاره به اینکه 25 روستا به صورت سیار آبرسانی انجام می شود، تصریح کرد:  با قطع همکاری پیمانکاران آبرسان سیارتقریبا هزار و 200 نفر برای تهیه آب با مشکل مواجه می شوند.
 
انتهای پیام/
 
سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۷
کد مطلب: 23217
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *