800
۰
مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد:

ثبت نام بیش از 34 هزار زاهدانی در طرح جهش مسکن

عطاءاله اکبری مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: امکان‌ ثبت نام در طرح جهش مسکن در استان همزمان با سراسر کشور تا ۳۰ آذرماه جاری تمدید شد.
ثبت نام بیش از 34 هزار زاهدانی در طرح جهش مسکن
به گزارش شستون؛ عطاءاله اکبری مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان در گفت وگو با عصرهامون، بیان کرد: در حال حاضر امکان ثبت نام طرح جهش مسکن در ۱۳ شهر میرجاوه، دوست محمد، زهک، گشت، زابل، نوک آباد، زاهدان، سراوان، خاش، رامشار، مهرستان، سیرکان و جالق در محدوده تحت پوشش این اداره کل وجود دارد.

وی ادامه داد: متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت saman.mrud.ir برای بهره مندی از طرح جهش مسکن نام نویسی کنند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان افزود: تاکنون افزون بر ۵۲ هزار و ۶۴۷ متقاضی طرح جهش تولید مسکن در شهرستان های تحت پوشش این اداره کل اقدام به ثبت نام کرده اند که بیشترین تعداد با ۳۴ هزار و ۴۶۴ نفر به شهر زاهدان اختصاص دارد.

اکبری استفاده نکردن از تسهیلات دولتی در حوزه مسکن از اول انقلاب تاکنون، نداشتن مالکیت شخصی، متاهل بودن و حداقل پنج سال سکونت در شهری مورد تقاضا را از جمله شرایط واگذاری مسکن در طرح جهش تولید مسکن عنوان کرد و گفت: طرح جهش تولید مسکن علاوه ایجاد  زمینه اشتغال برای بخش قائل توجهی از افراد جویای کار و خانه دار شدن دهک های پایین جامعه سبب رونق اقتصادی و عمرانی در استان می شود.

وی کاهش و کنترل اجاره بها و قیمت مسکن را برآیند مثبت پیش بینی شده اجرای این طرح عنوان کرد و افزود: طرح جهش مسکن با محوریت خانواده های محروم و همچنین خانه دار شدن هر ایرانی برنامه ریزی و عملیاتی شده است.

انتهای پیام/
يکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۹
کد مطلب: 24215
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *