800
۰
در تداوم خدمت بی منت؛

سبزپوشان انقلاب اسلامی در سیستان و بلوچستان همچنان در میدان حضور دارند/ نو شدن رخت کهنه دانش آموزان و نقش بستن لبخند رضایت در سیب و سوران

قرارگاه محرومیت زدایی ناحیه مقاومت بسیج سیب و سوران با همکاری خیرین اقدام به توزیع کاپشن و کفش میان دانش آموزان مناطق عشایری این منطقه کرد.
سبزپوشان انقلاب اسلامی در سیستان و بلوچستان همچنان در میدان حضور دارند/ نو شدن رخت کهنه دانش آموزان و نقش بستن لبخند رضایت در سیب و سوران
به گزارش شستون؛ در تدام رزمایش خدمت بی منت در سیستان و بلوچستان سبزپوشان انقلاب اسلامی سیب و سوران در نقاط محروم این منطقه میان دانش آموزان نیازمندان کفش و کاپشن توزیع کردند.

داوود رحیمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیب و سوران در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: به همت خیر نیک اندیش حبیب الله دادخدازهی و همکاری قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیب و سوران به 40 نفر از دانش آموزان 2 مدرسه عشایری در هوشاپ سری و آبکاشان کاپشن و کفش به ارزش 250میلیون ریال هدیه شد.

وی افزود: یکی از رسالت های مهم سپاه پاسداران محرومیت زدایی و ایجاد لبخند رضایت بر غنچه لبان مردمانی است که در نقاط محروم و دور افتاده زندگی می کنند که همه ساله به مناسبت های مختلف و فصول مختلف سال فعالیت های محرمیت زدایی انجام می شود.

این مقام مسئول ادامه داد: اینبار نیز قرارگاه محرومیت زدایی ناحیه مقاومت سپاه سیب و سوران با همکاری خیرین توانست لبخند رضایت را با اهدای کفش و البسه میان دانش آموزان مدارس عشایری هوشاپ و آبکاشان نقش ببندد.


رحیمی خاطر نشان کرد: قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران رفع مشکلات و دغدغه مناطق دور افتاده و دانش آموزان نیازمند را از وظایف خود می داند به همین  دلیل در تلاش است تا با همکاری خیرین بتواند گوشه ای از معضلات آنها را رفع کند.

وی اذعان کرد: توزیع اقلام و لوازم التحریر مورد نیاز دانش آموزان، اهدای پک های بهداشتی، توزیع بسته های معیشتی و غذای گرم میان افراد کم برخوردار جامعه از دیگر اقدامات سپاه در راستای محرومیت زدایی در این منطقه بوده در سنوات گذشته و همزمان با شیوع ویروس کرونا که معیشت مردم در تنگنا قرار گرفته بوده است.
انتهای پیام/
 
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۸
کد مطلب: 24227
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *