800
۱
با حضور جمعی از مسئولین؛

آیین معارفه اولین شهردار شهر تاریخی سیب برگزار شد

مهرزاد بساوند به عنوان اولین شهردار شهر تاریخی سیب سیستان و بلوچستان معرفی شد.
آیین معارفه اولین شهردار شهر تاریخی سیب برگزار شد
به گزارش شستون؛ آئین تکریم و معارفه شهردار سیب با حضور فرمانداران سیب و سوران و مهرستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان، امام جمه اهل سنت شهر سیب و جمعی از مسئولین با رعایت پروتکل های بهداشتی در محوطه قلعه تاریخی سب برگزار و مهرزاد بساوند به عنوان اولین شهردار شهر تاریخی سیب معرفی شد.

مولوی پیام امام جمعه شهر سیب از تلاش های غفاری سرپرست شهرداری سیب قدردانی و بیان کرد: شهر سیب با توجه به اینکه شهری جدید در تقسیمات سیاسی است نیازمند حمایت و همکاری مسئولین شهرستان و استان جهت تغییر بافت روستایی به مبلمان شهری می باشد.

وی افزود: می طلبد که مسئولین امر نگاه ویژه ای به شهر سیب داشته باشند تا شاهد رشد و پیشرفت شهر سیب و شهرستان سیب و سوران باشیم .

مجیب حسنی فرماندار شهرستان سیب و سوران گفت : اعضای شورای اسلامی شهر سیب شورایی جوان و در عین حال با تجربه هستند و امید است که با همفکری، همراهی و تعامل باشهردار در تمام عرصه ها شاهد پیشرفت و توسعه شهری باشیم .

وی خاطر نشان کرد: شهر سیب شهری تاریخی و دارای پتانسیل های فراوان است، در آینده ای نزدیک با همراهی اعضای شورای اسلامی، علما و روحانیون و معتمدین، شاهد پیشرفت و توسعه شهر سیب خواهیم بود.


انتهای پیام/پ
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۵
کد مطلب: 24250
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *