800
۰

تداوم خدمات رسانی به مناطق سیل زده در سیستان و بلوچستان/توزیع ۱۲۰۰ بسته معیشتی بین آسیب دیدگان در جنوب استان

علیرضا میربهاء الدین، مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از ارسال ۱۲۰۰ بسته غذایی جهت کمک به سیلزدگان شهرستان کنارک خبر داد.
تداوم خدمات رسانی به مناطق سیل زده در سیستان و بلوچستان/توزیع ۱۲۰۰ بسته معیشتی بین آسیب دیدگان در جنوب استان
به گزارش شستون؛ به نقل از عصرهامون، صبح امروز  وحید سلیمی سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر به همراه مدیر عامل  موسسه نیک گامان جمشید تهران به منظور  توزیع ۱۲۰۰ سبد غذایی جهت کمک به سیلزدگان شهرستان کنارک وارد سیستان و بلوچستان شدند.

آیین رونمایی از ۱۲۰۰ سبد غذایی به همت موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران با همکاری سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و  با حضور سرپرست سازمان داوطلبان ، مدیرعامل موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران ، مدیرکل بحران استانداری ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ، رئیس اداره حراست و معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان صبح امروز در محل انبار امدادی این جمعیت برگزار شد.

وحید سلیمی، سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در این مراسم بیان کرد: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با مشارکت داوطلبان و موسسات خیریه و سازمان های مردم نهاد و همچنین مشارکت های مردمی به عنوان پشتیبان سازمان امداد و نجات جهت کمک به مردم حادثه دیده اقدام می کند.

وی افزود: در همین راستا با مشارکت ایرانیان خارج از کشور و با همکاری موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران، تعداد هزار و ۲۰۰سبد غذایی و ۱۰۰ تانکر یک هزار لیتری ذخیره آب  آماده و برای توزیع به مناطق سیل زده کنارک ارسال شد.

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر تصریح کرد: بسته های فوق شامل برنج، حبوبات، چای، قند، روغن، تن ماهی، کنسرو لوبیا و نمک می باشد که ارزش هر یک از این سبدها یک میلیون و ۱۰۰هزارتومان است.

وی با اشاره به ورود افاغنه در نقاط مرزی و آماده سازی کمپ هایی توسط جمعیت هلال احمر، گفت: تعداد ۲ هزار و ۴۸۰ سبد غذایی بر اساس الگوی بسته های یک ماهه سازمان امداد و نجات برای خانوارهای پنج نفره تهیه و آماده توزیع می باشد که با همکاری جمعیت هلال احمر استان این امر تحقق خواهد یافت.

سلیمی در ادامه سفر با حضور در اردوگاه الغدیر زاهدان محل اسکان افاغنه مربوط به اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی نسبت به توزیع تعدادی از سبدهای غذایی ارسالی بین خانوارهای ساکن اردوگاه اقدام کرد.

انتهای پیام/
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۵
کد مطلب: 24582
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *