800
۰
در چند روز اخیر رخ داد؛

تکرار نوستالژی غمبار در جنوب شرق کشور/ حکایت صف سیلندر گاز در سراوان پایان ندارد

در روزهای اخیر شهروندان سراوانی برای تهیه سیلندر گاز با مشکل مواجه شدند که این موضوع گلایه مندی آنها را با توجه به سرد شدن هوا به دنبال داشته است.
تکرار نوستالژی غمبار در جنوب شرق کشور/ حکایت صف سیلندر گاز در سراوان پایان ندارد
به گزارش شستون، باز هم قصه پر غصه صف های طولانی سیلندر گاز در سراوان در سرمای طاقت فرسایی این روزها ساکنین این خطه از کشور را کلافه کرده است.

از آنجایی که اهالی این منطقه از نعمت گاز شهری محرومند به اجبار مجبور به حمل سیلندر گاز هستند موضوعی که شاید برای هموطنانمان به نوستالژی تبدیل شده باشد.

شهروندان سراوانی در روزهای اخیر با مشکل تهیه سیلندر گاز مواجه شدند به طوریکه که پس از انتظار چندین ساعت در صف طولانی سیلندر مقابل تاسیسات شرکت گاز شهرستان موفق به تهیه کپسول نشدند.

همچنین شماری از شهروندان از برخورد نا مناسب متصدیان تاسیسات گاز در شهرستان ابراز گلایه و خواستار نظارت جدی دستگاه های نظارتی بر عملکرد این شرکت ها شدند.

محمد کهنسال سرپرست شرکت نفت و فرآورده های نفتی سراوان به خبرنگار ما گفت: در جلسه ای که چند شب گذشته در فرمانداری سراوان با حضور جمعی از مسیولین استانی برگزار شد، فرماندار و بخشداران از اوضاع گاز شهرستان ابراز رضایت داشتند.

وی افزود: در حال حاضر در سطح شهرستان سراوان هیچ گونه کمبود گاز مایع وجود ندارد.

وی در خصوص رفتار نامناسب کارکنان شرکت های توزیع گاز مایع در شهرستان، خاطر نشان کرد: چنانچه تخلفی صورت گرفته باشد طبق قانون با افراد خاطی برخورد خواهد شد.

در ادامه پیگیری ها؛ خبرنگار ما به سراغ سعید تجلیلی فرماندار سراوان رفت که وی گفت: تا دو هفته گذشته مشکلی در خصوص تامین گاز در شهرستان وجود نداشت اما در چند روز اخیر به دلیل بارش باران در حوزه جنوب خودروها در مسیر سیل گرفتار شدند که در تامین گاز با مشکل مواجه شده ایم.

وی افزود: از سوی دیگر تعدادی از خودروهای شرکت های تامین گاز دچار مشکل و از شبکه خارج شدند که بازسازی مجدد آنها زمان بر شد.

فرماندار سراوان ادامه داد: شرکت ایران پرسی گاز استان در جلسه چند شب گذشته شهرستان قول پشتیبانی داد تا مشکلی در تامین گاز مایع شهرستان به وجود نیاید.

تحلیلی گفت: در همین راستا کارشناسان مربوطه را جهت بازدید به سطح شرکت های گاز اعزام خواهیم کرد تا موضوع را از نزدیک بررسی کنند ضمن اینکه یکی از شرکت های توزیع عرضه خارج از شبکه داشته است که برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/
دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۵۹
کد مطلب: 24605
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *