800
۰

جابجایی بیش از ۴ میلیون تن کالا در سیستان و بلوچستان

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: ۴ میلیون و ۱۷۷ هزار و ۵۸۴ تن کالا با ۲۵۴ هزار و ۲۷۴ سفر باری در سال ۱۴۰۰ توسط ناوگان باری درحوزه تحت پوشش این اداره کل حمل شده است.
جابجایی بیش از ۴ میلیون تن کالا در سیستان و بلوچستان
به گزارش شستون؛ به نقل از عصرهامون، تیمورباقری با بیان اینکه ۷۰ شرکت حمل ‌و نقل داخلی استان کالاهای این مدت را جابجا کرده‌اند، بیان کرد: فرآورده های نفتی , سیمان و مصالح ساختمانی عمده کالاهای حمل شده در این مدت را تشکیل می دهند.

وی حمل کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی مردم را اولویت اصلی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان دانست و گفت: سال گذشته با توجه به شرایط سخت کرونایی درکشورو نیاز نهاده های دامی برای استان جابجایی این کالا از بندرامام خمینی با استفاده از بسیج امکانات دستگاههای ماشین آلات این اداره کل صورت گرفت و همچنین تخلیه به موقع کالاهای اساسی از بندر چابهار به خوبی با همکاری سایر استانها مدیریت شد به طوری که هیچگونه خللی در روند جابجایی کالا صورت نگرفت .

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با قدردانی از تلاش های شبانه روزی رانندگان سخت کوش و فعالان حوزه حمل و نقل جاده ای گفت: وضعیت حمل و نقل عمومی جاده ای کالا در حال حاضر در سیستان و بلوچستان کاملا عادی و روان است.

باقری خاطر نشان کرد: در حال حاضر ۹ هزار و ۲۲۲ راننده، ۷ هزار و ۱۶ دستگاه ناوگان باری با متوسط عمر افزون بر ۱۵ سال و۳ پایانه بار در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای داخلی کالای سیستان و بلوچستان فعالیت می کنند.

انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdcai0n6w49nym1.k5k4.html
 
دوشنبه ۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶
کد مطلب: 25233
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *