800
۰
امام جمعه موقت سراوان:

پیامبر اکرم (ص) رحمت للعالمین است/ استقلال و پیشرفت مهم ترین دلیل دشمنی دشمنان با انقلاب

امام جمعه موقت سراوان گفت: دشمن به این دلیل که مستقل هستیم و پیشرفت داشته ایم با انقلاب و جمهوری اسلامی ایران دشمنی می کند.
پیامبر اکرم (ص) رحمت للعالمین است/ استقلال و پیشرفت مهم ترین دلیل دشمنی دشمنان با انقلاب
به گزارش شستون؛ حجت الاسلام و المسلمین قنبری بیان کرد: مقام معظم رهبری تاکید فراوان دارند که بصیرت داشته باشیم، لذا ملت شریف ایران باید بصیرت انقلابی داشته، دشمن شناس باشند و ترفند ها و نقشه های دشمن را بدانند.

وی افزود: یهود و نصارا هیچ زمانی از مسلمانان راضی نخواهند شد مگر اینکه از آیین آنها پیروی کنند، دشمن به دنبال این است باید مطالعه کنیم که به چه دلیل دشمن در کشور آشوب و ناآرامی ایجاد کرد.

امام جمعه موقت سراوان ادامه داد: دشمن با جمهوری اسلامی و انقلاب مخالف است حتی اگر حکومت مستقل و غیر اسلامی هم داشتیم اما به دنبال استقلال و پیشرفت باشیم باز هم دشمن دشمنی می کند مگر روسیه و چین حکومت اسلامی دارند که دشمن تحریم و تهدید می کند.

حجت الاسلام و المسلمین قنبری اضافه کرد: دشمن مشکلش اسلامی بودن نیست، بلکه مشکلش مستقل بودن و پیشرفت ما است، در هیچ کجای دنیا چنین دموکراسی و توجه به رای مردم وجود ندارد که از شورای روستا تا رهبری توسط مردم انتخاب شود.

وی خاطر نشان کرد: برای پیامبر (ص) رحمت للعالمین و در برخی موارد اشدا علی الکفار است، حال که در آستانه مبعث رسول مکرم اسلام (ص) قرار داریم بهترین فرصت برای مطالعه سیره نبی اسلام است.

امام جمعه موقت سراوان تصریح کرد: پیامبر مکرم اسلام چراغ فروزانی است که مسیر ما را روشن کرده، خداوند متعال در قرآن کریم پنج توصیف و وظیفه برای پیامبر (ص) در نظر گرفته است.

حجت الاسلام و المسلمین قنبری گفت: خداوند خطاب به پیامبر (ص) می فرماید: ما تورا فرستادیم به عنوان شاهد، پیامبر در بر اعمال ما در قیامت گواه است.

وی ادامه داد: پیامبر گرامی اسلام (ص) بشارت دهنده است، انسان ها را از عذاب الهی بیم می دهد تا انسان ها به صراط مستقیم هدایت شوند. از سوی دیگر پیامبر (ص) انظار، هشدار دهنده و دعوت کننده به سوی خدا، حقانیت و ایمان به خداوند متعال است.

امام جمعه موقت سراوان تصریح کرد: مردم تبریز در چهلم به شهادت رسیدن مردم قم، به دستور آیت الله قاضی طباطبایی و دیگر علما در مسجد تبریز تجمع کردند اما رییس کلانتری شهر مانع از ورود مردم به مسجد شدند و مسجد را طویله خطاب کرد، همین موضوع باعث درگیری و آغاز قیام مردم تبریز شد که تعدادی از مردم تبریز شهید و زخمی شدند

انتهای خبر/
جمعه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴
کد مطلب: 26109
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *