800
۰
رضایی در جمع خبرنگاران:

درباره برجام با هیچ کسی مذاکره نخواهیم کرد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: چنانچه کوچکترین نقضی در برجام ایجاد شود حتما برخورد مناسبی خواهیم کرد، چرا که ادامه برجام مرده و بی‌روح برای ما فایده ندارد.
درباره برجام با هیچ کسی مذاکره نخواهیم کرد
به گزارش شستون، به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛ محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در همایش «آینده پژوهی در مسیر بالندگی دفاع و امنیت» که در دانشگاه عالی دفاع ملیبرگزار شد، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد:چنانچه کوچکترین نقضی در برجام ایجاد شود حتما برخورد مناسبی خواهیم کرد، چرا که ادامه برجام مرده و بی روح  برای ما فایده ندارد. 
وی گفت: زمانی برجام برای ملت ما معتبر است که خاصیت داشته باشد، اگر فقط بخواهند ما را از فعالیت‌های هسته‌ای منع کنند برجام دیگر خود به خود لغو شده است.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: آمریکا می خواهد ظاهر برجام باشد؛ اما در باطن یک موجود مرده شود و فشارهایی که می آورد برای آن است که مانع همکاری کشورهای اروپایی با ایران شود.
رضایی تأکید کرد: ما در آزادسازی کرکوک دخالتی نداریم و فقط نیروهای مردمی و ارتش عراق در این عملیات شرکت داشتند و ورود نیروها از خارج از عراق صحت ندارد. کاری که آقای بارزانی کرد شمال عراق را به  10 سال عقب برگرداند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: زمانی که داعش در حال اضمحلال کامل است، آمریکا ورود کرده تا بگوید کاری انجام داده است، در حالی که خود آنها داعش را به وجود آورده‌اند.
انتهای پیام/
 
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۸
کد مطلب: 9052
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *