800
۰

روح بسیج،حرکت و تحول در مسیر انقلاب است

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه روح بسیج حرکت و تحول در مسیر انقلاب است، ادامه داد: بسیج زمانی می تواند به حرکت خود ادامه دهد که حرکت و تعالی اش در مسیر انقلاب باشد.
روح بسیج،حرکت و تحول در مسیر انقلاب است
به گزارش شستون، سردار غلام حسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم میثاق هزاران نفر از بسیجیان ولایت با آرمانهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی که در صحن اصلی حرم امام خمینی(ره) برگزار شد،گفت:خدا را شاکر هستیم که در هفته دیگری به نام بسیج، توفیق یافتیم تا در کنار مرقد موسس بسیج حضور پیدا کنیم تا بار دیگر با آرمانهای امام راحل و ملت بزرگوار تجدید میثاق کنیم.
وی با بیان اینکه روح بسیج حرکت و تحول در مسیر انقلاب است، ادامه داد: بسیج زمانی می تواند به حرکت خود ادامه دهد که حرکت و تعالی اش در مسیر انقلاب باشد.
سردار غیب پرور با اشاره به اینکه بسیج رهرو ولایت و الگویی است که امام راحل ترسیم کردند، اظهار داشت: اگر حرکت امام(ره) و سیر تحول آفرین انقلاب آغاز نمی شد، اساسا از نهضت اسلامی و پیروزی انقلاب و تداوم و استمرار آن خبری نبود، امام به ما یاد دادند، که حیات، نشاط و تعالی در حرکت و تحول است.
رییس سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: از فرماندهی کل قوا به واسطه فرمانی که برای همه دولتمردان به خصوص بسیج، سپاه و ارتش در خصوص کمک به زلزله زدگان صادر کردند و امروز نیز به مناطق زلزله زده سفر کردند، تشکر می کنم.
وی تصریح کرد: امام(ره) از مسیر نورانی که پیامبر(ص) ترسیم کردند، تبعیت نمود و امروز رهبری معظم همان آدرس را به ما می دهند، بسیج آن زمانی می تواند به حرکت نقش آفرین خود ادامه دهد که معتقد به تحول و حرکت در انقلاب اسلامی باشد.
سردار غیب پرور با بیان اینکه روزی که بسیج را از حرکت نگاه دارند، دیگر بسیج نیست،گفت: اگر ولایتمداری، توسل و تمسک به ولایت را از بسیج حذف کنند، هیچ چیز برای بسیج نمی ماند، لذا درس ولایتمداری، آموزه اول قاطبه بسیجیان است، مختصات دیگر، بسیجی اهل درک و فهم و بصیرت عمیق بوده و شرایط را خوب می فهمد و درک می کند و به اقتضا آن شرایط در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی قیام می کند.
منبع: دانا
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۷
کد مطلب: 9417
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *