800
۰
در نشست بصیرتی ویژه فرهنگیان مطرح شد؛

بسیج میراث گرانقدر انقلاب اسلامی است/ شهیدان الگویی مقاومت و استکبار ستیزی برای جوانان

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سراوان گفت: شهیدان بسیجی الگویی مقاومت و استکبار ستیزی برای جوانان هستند.
بسیج میراث گرانقدر انقلاب اسلامی است/ شهیدان الگویی مقاومت و استکبار ستیزی برای جوانان
به گزارش شستون؛ نشست بصیرتی ویژه بسیج فرهنگیان با حضور ایوب دهواری رئیس آموزش و پرورش سراوان با حضور جمعی از فرهنگیان در کانون فجر این شهرستان برگزار شد.
 
در این جلسه ایوب دهواری رئیس آموزش و پرورش شهرستان سراوان بصیرت، همدلی، ایمان، رشادت و شهادت را از معانی مهم واژه بسیج عنوان کرد و گفت: بسیج یادآور شهادت 36 هزار  شهید دانش آموز و 4 هزار فرهنگی می باشد.
 
وی با بیان اینکه بسیج به فرمان امام راحل جهت افزایش اقتدار ایران اسلامی تشکیل شده و میراث گرانقدر انقلاب است، اظهار داشت: آرامش خود را مدیون رشادت هزاران شهيد هستیم که در راستای احیای اسلامی جان فشانی کردند.
 
رئیس آموزش و پرورش سراوان با اشاره به اینکه با روایت کردن نمی توان خاک و خاطره شهیدان را لمس و حس کرد، اظهار داشت: بسیج به قشر خاص یا قومیتی تعلق ندارد.
 
وی تصریح کرد: شهیدان بسیجی الگویی مقاومت و استکبار ستیزی برای جوانان هستند و خانواده آنها یادآور دلاوری جوانمردان عرصه عشق و ایثار هستند.
 
دهواری خاطر نشان کرد: زندگی، امنیت و آرامش امروز مردم ایران ثمره تلاش و رشادت هزاران شهيد است.
 
وی با بیان اینکه پارسایی دینی و فطرت گرایی با بسیج به اوج می رسد، اذعان داشت: وقتی با وجود همه تحریم ها آموزش و پرورش پا برجا است، هنوز روحیه بسیجی در جوانان موج می زند.

انتهای پیام/1675
 
 
يکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۴
کد مطلب: 9487
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *