800
۰
در جمع نماز گزاران و معتمدین مطرح شد؛

بسیج یک الگوی مفید برای آزاد مردان جهانی/اسلام همیشه بر دنیای استکبار سیطره دارد

رئیس عقیدتی سیاسی هنگ مرزی شهرستان سراوان گفت: نیروهای مردمی ایجاد شده در سوریه برگرفته از طرح بسیج ایران است، که قطع به یقین می تواند مسیر پیشرفت و ترقی را برای آزاد مردان جهانی طی کند.
بسیج یک الگوی مفید برای آزاد مردان جهانی/اسلام همیشه بر دنیای استکبار سیطره دارد
به گزارش شستون؛ جلسه ای به مناسبت هفته وحدت با حضور حجت السلام والمسلمین یوسف مرادی رئیس عقیدتی سیاسی هنگ مرزی سراوان و جمعی از معتمدین، ریش سفیدان و نمازگزاران در مسجد حضرت ابراهیم خلیل الله این شهرستان برگزار شد.
در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین یوسف مرادی رئیس عقیدتی سیاسی هنگ مرزی شهرستان سراوان با بیان اینکه ضمن تبریک به مناسبت هفته وحدت گفت: باید در راستای حفظ وحدت و همدلی بین مسلمانان بیشترین تلاش برای خنثی کردن دسیسه های دشمنان انجام شود.
وی با بیان اینکه پیامبر اکرم (ص) الگویی برای جهانیان بوده است، افزود: سیره نبوی خاتم الانبیاء (ص) نجات دهنده مردم می باشد و کسانی که به راه انحراف کشیده می شوند، از راه و سیره نبوی دور شده اند.
رئیس عقیدتی سیاسی هنگ مرزی شهرستان سراوان با اشاره به اینکه دین اسلام برای استدلال نیامده و همه بخاطر مهربانی و نورانیت پیامبر اکرم (ص) به او ایمان آورده و دعودت خدا را بیک گفته اند، یادآور شد: حضرت محمد (ص) فرستاده و رحمتی برای جهانیان می باشد.
وی در ادامه با بیان اینکه شیعه و سنی از فرمایشات حضرت محمد (ص) استفاده کافی را می برند و همواره تواضع، بخشش و اخلاق ایشان بزرگ بوده است، تصریح کرد: صبر و بردباری را از پیامبر اکرم (ص) یاد بگیریم که با همه با رحمت و مهربانی رفتار می کرد.
حجت الاسلام والمسلمین با بیان اینکه در دوران پیامبر (ص) تحریم های اقتصادی توسط دشمنان بر علیه مسلمانان انجام شده است، اذعان داشت: چنگ زدن به ریسمان اللهی و معتقد بودن به دین خدا موجب می شود که مسلمانان در مقابل بزرگترین توطئه های دشمنان هرگز تسلیم نشوند.
وی ایمان واعتقاد به ذات اللهی را راهی برای ایستادگی در مقابل دسیسه آمریکا و استکبار دانست و توضیح داد: به همت جوانان بسیج مقاومت جبهه خبیثه داعش شکست خورد و بار دیگر اسلام بر دنیای کفر چیره شد.
رئیس عقیدتی سیاسی هنگ مرزی سراوان با بیان اینکه اسرائیل به دنبال خارج کردن ایران از مسائل خاور میانه است، گفت: نیروهای مردمی ایجاد شده در سوریه برگرفته از طرح بسیج ایران است که قطع به یقین با الگو برداری از کشور ما می تواند مسیر پیشرفت و ترقی را برای آزاد مردان جهانی طی کند.
 
انتهای پیام/1675
 
يکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۱
کد مطلب: 9551
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *