800
۰

برانکو کلاس « اخلاق در مصاحبه » گذاشت + عکس

روز گذشته برانکو ایوانکوویچ در ۲ مورد خیلی خاص پس از بازی تراکتور و پرسپولیس درس‌های خوبی به جواد خیابانی داد.
برانکو کلاس « اخلاق در مصاحبه » گذاشت + عکس
به گزارش شستون، به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛ جواد خیابانی گزارشگر بازی روز گذشته تیم های پرسپولیس و تراکتور سازی تبریز در پایان بازی برای مصاحبه به سراغ سر مربیان 2 تیم پرسپولیس و تراکتور سازی تبریز رفت و برانکو ابتدا در مورد اینکه چه کسی باید اول مصاحبه کند به جواد خیابانی که به دلیل سن و سال برانکو از او خواسته بود صحبت کند گفت «یحیی گل محمدی سر مربی تیم میهمان است و باید اول صحبت کند.»
برانکو کلاس « اخلاق در مصاحبه » گذاشت
این اولین درسی بود که برانکو به خیابانی داد و پس از آن وقتی نوبت به مصاحبه برانکو با جواد خیابانی رسید و سئوال مربوط به استقلال مطرح شد، برانکو با نگاه عجیب به جواد خیابانی از او خواست که در مورد پرسپولیس و تراکتور صحبت کند و نه در مورد استقلال! البته برانکو متذکر شد که آقای خیابانی شما استقلالی هستید؟ و پس از آن مصاحبه را ترک کرد.
برانکو کلاس « اخلاق در مصاحبه » گذاشت
این 2 مورد اخلاقی را برانکو از این باب متذکر شد که او یک مربی حرفه ای است و باید در هر بازی در مورد خود آن بازی صحبت کرد و اظهار نظر در مورد رقیب پرسپولیس و نوع بازی آنها در حیطه وظایف او نیست.
کاش بیشتر مربیان وطنی هم یاد می گرفتند در مصاحبه های قبل بعد از بازی فقط در مورد همان بازی باید حرف زد و نشست های خبری جای مطرح کردن برخی مسائل غیر مرتبط نیست.
انتهای پیام/
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۸
کد مطلب: 9830
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *